10 Pack of RN60C1002F Axial Metal Film Resistor 10K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Epoxy
AVLIS-CO
SKU RN60C1002F
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability IN STOCK
Stock 4987
JS JS
Wishlist
Create Wishlist