B82464G4103M Fixed Inductor 10UH 3.4A 30 MOHM SMD
AVLIS-CO
SKU B82464G4103M
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability In Stock
Stock 35
WL WL
Wishlist
Create Wishlist