Pack of 10 0805CS-821XGLB Fixed Inductors 0.82uH 2% 23Q-Factor Ceramic 0.18A 2.35Ohm 0805
AVLIS-CO
SKU 0805CS-821XGLB
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability In Stock
Stock 200
WL WL
Wishlist
Create Wishlist