Pack of 10 C315C470J5G5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 47pF C0G 5% LS=2.54mm
AVLIS-CO
SKU C315C470J5G5CA
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability In Stock
Stock 10
WL WL
Wishlist
Create Wishlist