Pack of 10 DR127-8R2-R Power Inductors - SMD 8.2uH 12.2A 0.0157ohms, RoHs
AVLIS-CO
SKU DR127-8R2-R
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability In Stock
Stock 4
WL WL
Wishlist
Create Wishlist