Pack of 10 P0751.333NLT Inductor 33µH Unshielded Wirewound 2A 120m Ohm Max Nonstandard
AVLIS-CO
SKU P0751.333NLT*
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability IN STOCK
Stock 1
AMF AMF
Wishlist
Create Wishlist