Pack of 10 UP4B-101-R Fixed Inductor 100UH 2A 170 MOHM SMD, RoHs
AVLIS-CO
SKU UP4B-101-R
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability In Stock
Stock 1
WL WL
Wishlist
Create Wishlist