Pack of 14 NR6012T100ME Fixed Inductor 10UH 1A 282 MOHM SMD, RoHs
AVLIS-CO
SKU NR6012T100ME
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability In Stock
Stock 1
WL WL
Wishlist
Create Wishlist