PQ12-100-12-P Linear Actuator Brushed 0.787" (20.00mm) Ball Screw 12VDC
AVLIS-CO
SKU PQ12-100-12-P
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability IN STOCK
Stock 29
LM LM
Wishlist
Create Wishlist