RJCSR1A23D50EPNO Relay SSR H/S ZS AR 4-32VDC 50A 230V OTP NPN
AVLIS-CO
SKU
RJCSR1A23D50EPNO
Height
6.00 (in)
Width
4.00 (in)
Depth
2.00 (in)
Availability
IN STOCK
Stock
1
TD
TD
Quantity
—
Add To Cart
Share This
Wishlist
Create Wishlist
Required
Make wishlist public
Overview
tech specs
RJCSR1A23D50EPNO
Relay SSR H/S ZS AR 4-32VDC 50A 230V OTP NPN
2 YEARS
Similar Items
Quick View
RJCSR1A23D50EPPO Relay SSR H/S ZS AR 4-32VDC 50 230V OTP PNP
Add to Cart
Quick View
RJ1P23MBT50EBC Relay 2-Wire Basic Modbus SSR H/S 230V 50A RTU E
84140910 SSR Relay SPST-NO 40A 24-280V, Voltage - Input 17 ~ 32VDC
Pack of 4 CPC1218Y SSR Relay SPST-NO 600MA 0-60V, RoHs
Write a Review