Pack of 10 IMC1008SY1R2J Inductor Chip Wirewound 1.2uH 5% 7.96M 0.23A 1.3Ohm DCR 1008 , IMC1008SY1R2J
AVLIS-CO
SKU IMC1008SY1R2J
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability In Stock
Stock 150
WL WL
Wishlist
Create Wishlist