Pack of 8 NLV25T-1R5J-PF Inductor Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 30Q 0.22A 1.3Ohm DCR 1008, Cut Tape, RoHS
AVLIS-CO
SKU NLV25T-1R5J-PF
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability IN STOCK
Stock 1
AL AL
Wishlist
Create Wishlist