Pack of 20pcs NLV25T-4R7J-EFD Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 4.7uH 5% 30Q-Factor Ferrite 0.175A 2.3Ohm, Cut Tape, RoHS
AVLIS-CO
SKU NLV25T-4R7J-EFD
Height 6.00 (in)
Width 4.00 (in)
Depth 2.00 (in)
Availability IN STOCK
Stock 1
AL AL
Wishlist
Create Wishlist